Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Охорона лісів для нас стоїть на першому місці»

Новости » Общество
0
Стосовно майбутнього парку «Гілея» висловився голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв у Фейсбук:
«Спільно з обласною радою ми працюємо над тим, щоб зберегти ліси Херсонщини, які виконують захисну функцію: створюють бар’єр і затримують рух пісків. Охорона лісів для всіх нас стоїть на першому місці. З цією метою ми провели засідання робочої групи щодо створення регіонального ландшафтного парку «Гілея», до якого увійдуть землі Голопристанського, Олешківського, Каховського районів та Новокаховської міської ради загальною орієнтовною площею 88249,44 га.
Це дозволить взяти під охорону штучні та природні ліси на території Нижньодніпровських арен, залучати додаткові кошти з обласного бюджету для проведення сумісних з лісомисливськими господарствами пожежозахисних та природоохоронних заходів, створити понад 100 робочих місць, зокрема для працівників лісогосподарської галузі, яка другий рік поспіль не фінансується з державного бюджету.
Також РЛП «Гілея» сприятиме відновленню природного стану дюнних екосистем і стабілізуватиме чисельність популяції тваринного світу, особливо серед мисливських тварин.
Зазначу, що землі, на яких пропонується створити регіональний ландшафтний парк «Гілея», у землевласників не вилучатимуться.
Наші подальші кроки у цьому питанні – винести проект на розгляд депутатам облради на березневій сесії», - пише Андрій Анатолійович.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: