Херсон °C

У дитсадку № 37 виховують маленьких патріотів

Новости » Общество
1
Упродовж минулого тижня всі учасники освітнього процесу Херсонського ясла-садку №37 компенсуючого типу поринули в атмосферу національних традицій та культури у рамках проведення Тижня національно-патріотичного виховання. В ході якого педагоги ознайомлювали дітей та їх батьків з явищами суспільного життя, народознавством, засобами мистецтва, організовували практичну діяльність дітей (праця, ігри, творча діяльність та ін.), знайомили з національними та державними святами.
Для вдосконалення спільної роботи закладу і сім’ї в напрямі патріотичного виховання всі садові групи провели «День відкритих дверей» для батьків вихованців. Адже саме в родині закладаються засади патріотичної та національної свідомості.
Бабусі вихованців, теж із задоволенням долучились до майстер-класів по виготовленню українських символів, власноруч ліпили вареники та душевно співали народні пісні. Така співпраця виховує взаємоповагу між дорослими та дітьми, любов і симпатію, дошкільники вчяться віддавати любов, турбуватися про рідних з дитинства, бути уважними до близьких людей.
Loading...

1 комментарий

Оксана 1 февраля 2018 14:50
В детсадов номер 7 у заведующей сдала психика и настал статический маразм.
Требует от персонала в какой цвет красить волосы, какой делать маникюр. Какого цвета покупать одежду. Сдавать каждый месяц от зарплаты ей по 100 грн. С сентября 2017 года должны были поднять зарплату воспитателям, заведующая дала указание методистов не подорвать в бухгалтерию измененные данные на повышение з.п. каждый день заведующей, завтрак, медсестра, методистов на кухне готовится еда для дома. Родители покупают от моющего до строительных материалов, завхоз, собирает чеки и списывает как приобретенное за государственные деньги.
Может уже хватит?
Товарищ Никонов пора уже принять реальные меры и дать дорогу молодым, перспективным специалистам, а не пожилым дамам, которые на пенсии много лет.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: