Херсон °C

Вчителі Херсона опановують нові знання у сфері «Хмарних технологій»

Новости » Общество
0
Минулого тижня Херсонська гімназія №1 гостинно приймала вчителів освітніх закладів міста. В рамках роботи опорного навчального закладу щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, відбулося перше заняття практичного семінару з теми «Хмарні технології в освіті». У заході взяло участь більше 40 вчителів різних дисциплін: інформатики, математики, фізики, трудового навчання.
Заняття з теми «Створення Єдиного інформаційного простору навчального закладу на платформі Office 365» було присвячено знайомству з основними сервісами хмароорієнтованого навчального середовища Office 365. В рамках заходу присутніх ознайомили з основними ідеями та можливостями, які вона відкриває для учнів та вчителів та поділились досвідом участі у проектах. Присутні взяли участь у вступному анкетуванні, яке було проведено за допомогою онлайн додатку Plickers (Панченко О.В., учитель української мови), виконали завдання вікторини «Хмарні технології: факт чи вигадка» (Янчук Н.Г., учитель географії). Софієнко О. В. (заступник директора з навчально-виховної роботи)  та Вовченко В.М. (учитель інформатики) презентували досвід роботи гімназії щодо організації роботи та практичному використанні хмарних сервісів в освітньому процесі. Підведення підсумків семінару було організовано як спільна робота всіх учасників заходу з сервісом Padlet (Кравченко Ю.Д., учитель хімії).
З січня по травень планується провести низку практичних занять під час яких учителі ознайомляться з можливостями, які представляє компанія Майкрософт для освітян, зможуть долучитися до Всесвітньої спільноти вчителів Microsoft Community та отримати сертифікат.
Раніше вже повідомлялося що, Херсонська гімназія №1 отримала статус Microsoft Showcase School (Зразкова школа Майкрософт), а представники гімназії (Наталія Устинова (директор), Олена Софієнко (заступник директора), Володимир Вовченко (учитель інформатики)) отримали статус «Тренер-експерт компанії Майкрософт Україна», пройшовши сертифікацію у школі тренерів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: