Херсон °C

Херсонська область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДом

Общество, Здоровье
0

Херсонська область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДомВ Інституті аналітики та адвокації дослідили наскільки успішно кожен регіон виконав план боротьби зі СНІДом у 2017 році. Спеціалісти зіставили виділені кошти з витраченими та склали рейтинг областей. Дослідження ІАА стосувалося місцевих коштів. Про це повідомляє прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Херсонська область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДом

На рік на виконання програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу в регіоні затвердили 1,2 млн. грн.

-Особливу увагу ми приділили 2-м основоположним напрямкам: лікуванню та профілактиці опортуністичних захворювань, – розповідає аналітик Олександр Ткаченко. – Херсонська область на 10 місці за затвердженим фінансуванням на профілактику. На напрямок лікувального характеру в програмі коштів не затвердили.

У обласному центрі за перше півріччя схвалили більше половини орієнтованого фінансування – 321 тис. грн. та витратили чверть суми.

Херсонська область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДом

-Херсон займає 12 місце за часткою витрачених коштів, – зазначає Олександр Ткаченко. – На напрямок лікувального характеру в програмі коштів не заплановано. За витраченими фінансами на профілактику місто посідає 12 позицію.

У 2017 році в регіоні зареєстрували 4366 ВІЛ-інфікованих осіб. Інформація щодо фактично витрачених коштів відсутня. Через це область знаходиться на останніх позиціях в рейтингу по боротьбі зі СНІДом. А м. Херсон за показниками витраченого займає 12-те місце всеукраїнського рейтингу.

Подробиці дослідження за посиланням.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: