Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Вічна пам'ять та слава вірному сину України»

Новости » Общество
0
Свої співчуття з приводу загибелі героя-захисника висловив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв: 
«На вулиці Горностаївки вийшло понад тисячу людей, щоб провести в останню путь героя Артема Скупейко, який загинув при виконанні бойового завдання під Маріуполем. Він був снайпером-розвідником військової частини А 2802, 36-ї бригади морської піхоти, старшим матросом, який загинув 30 січня 2017 року від кулі ворожого снайпера під смт Талаківка Донецької області.
Заупокійну службу Божу провів архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Він звернувся до присутніх: «Блаженні миротворці, бо вони синами божими зовуться, блаженні ті, хто душу свою покладає за ближнього свого. Христос віддав душу за нас, і ця молода людина поклала життя, щоб жили ми і наші діти. В цьому його сила».
Від усієї громади висловлюю співчуття родині Артема. Знаю, що жодні слова не полегшать горе близьких. Та ми не забудемо, за що віддають життя наші герої. Вічна пам'ять та слава вірному сину України!
У 2012 році Артем Скупейко закінчив одинадцять класів Горностаївської загальноосвітньої школи та здобув повну загальну середню освіту. З 2013 року по 2015 рік проходив строкову військову службу. Повернувся додому, але згодом прийняв відповідальне рішення захищати країну і вступив на військову службу за контрактом. Потрапив до зони АТО в 2016-му році.
За час проходження служби Артем був нагороджений відзнаками Президента України «За оборону Маріуполя», «За участь в Антитерористичної операції». Представлений до нагороди «Орденом за мужність ІІІ ступеня» (посмертно).
У березні хлопцеві мало б виповнитися 23 роки», - пише у Фейсбук Андрій Анатолійович.

Андрій Гордєєв: «Вічна пам'ять та слава вірному сину України»

 

Андрій Гордєєв: «Вічна пам'ять та слава вірному сину України»

 

Андрій Гордєєв: «Вічна пам'ять та слава вірному сину України»

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: