Херсон °C

Щодо пасажирських перевезень в області

Новости » Общество
0

Щодо пасажирських перевезень в областіДля визначення фірм-перевізників, які забезпечуватимуть перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, управлінням транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації проводиться конкурсний відбір відповідно до постанови Кабінету Міністрів України за № 1081 від 3 грудня 2008 року. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

«Управління, як організатор конкурсу, забезпечує наявність перевізників, як на загальних маршрутах, так і на соціальних, аби транспорт регулярно доходив до всіх населених пунктів області й громадяни мали змогу дібратися автобусом до необхідного місця», - зауважує начальник управління транспорту та зв`язку ОДА Валерій Соценко.

За його словами, соціальними називаються маршрути, які прямують до маленьких сіл та селищ, на такі маршрути попит та окупність незначні. Але вкрай важливо, в першу чергу, врахувати потреби абсолютно всіх громадян, особливо пільгових категорій населення, пенсіонерів і школярів у сільській місцевості.

Така умова організатора конкурсу на перевезення була висунута і ПП Корсар, яке не один рік приймає участь у процедурі визначення перевізників для здійснення маршрутних пасажирських перевезень на території Херсонщини.

Але фірма-перевізник у 2016 році висунула звинувачення до облдержадміністрації з тим, що запропоновані до здійснення перевезень об’єкти сформовані неправильно, а також із зауваженнями до оголошення про конкурс на отримання маршрутів. ПП Корсар не погодилося здійснювати окрім загальних маршрутних об`ємів, ще й соціальні, адже вони є менш прибутковими. Брати участь у конкурсному відборі перевізників ПП Корсар відмовилась.

При цьому, як аргументує неправомірність дій позивача представник управління транспорту та зв`язку обласної державної адміністрації в суді Денис Мамонтов, вже через декілька днів після публікації оголошення про конкурс транспортне підприємство розпочало оформлення документів для передачі в оренду власного транспорту іншому перевізнику, який на відміну від ПП Корсар взяв участь у конкурсі. З огляду на це можна вважати, що фактично Корсар був учасником конкурсу.

Наразі Херсонським окружним адміністративним судом вкотре підтверджено необґрунтованість вимог ПП Корсар на користь управління транспорту та зв`язку обласної державної адміністрації.

Таке рішення суду дає підстави стверджувати, що профільне управління обирає перевізників на транспортні маршрути області з урахуванням усіх чинних вимог законодавства й враховуючи щоденні потреби мешканців Херсонщини в усіх населених пунктах області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: