Херсон °C

В Олешківській меріі неспокійно. Земельний скандал

Новости » Общество
0

В Олешківській меріі неспокійно. Земельний скандалСьогодні на сесію Олешквської міської ради прийшли учасники АТО вимагати, аби представники влади видавали земельні ділянки, згідно законодавству, учасникам АТО. Адже, їм відмовили, одначе на земельній комісії було прийнято рішення видати земельні ділянки 8 особам. Люди вимагають відповіді у депутатів, кому ж дають землю.

Влада на ці питання відповісти не може, хто ці люди.

-Ті що стоять тут на чергу за землю, вони в чергу у військкомат не стояли, тому вимагаємо, щоб учасникам АТО видавали земельні ділянки в першу чергу, а не п’ятдесят на п’ятдесят, чи ще якось. Тому ми також вимагаємо, щоб ці «наперсточники», влада наша, виконувала законодавство України, - заявила депутат від Укропу.
Самі ж атошники стверджують, що вони вивчили документи осіб, котрі мають отримати землю, і побачили, що документи трьох людей взагалі недійсні:
- Плотніков не допускав такого, як ви. Вам вірили люди, а тепер що? Ви хочете на нас наплювати? Я багата людина - у мене цілий світ перед очима і земля перед ногами. Ви жодних домовленостей не виконуєте. Крик пройде, але ситуація не зміниться, йде порушення законодавства, а ви не чуєте. Ви ж гімн співаєте, руку до сердця не прикладаєте? Чому ви так робите? Дорвалися до землі і будете іі істи, - виступив Василь Паламарчук.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: