Херсон °C

А.Гордєєв зустрівся з новим керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП

Новости » Общество
0

А.Гордєєв зустрівся з новим керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП2 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у робочому кабінеті зустрівся з керуючим Херсонською єпархією УПЦ КП, архієпископом Климентом. Зустріч відбувалась в дружній атмосфері з багатьма священниками Української православної церкви Киівського патріархата , які також прийшли для спільної бесіди.

Під час зустрічі архієпископ Климент висловив свою думку щодо необхідності побудови в Херсоні Кафедрального собору, адже це центр Таврійського краю і віряни будуть мати свій величний храм, в якому буде надаватися духовна просвіта.

«І для нас усіх буде досить знаково, - продовжив Преосвященний - якщо ми зможемо запросити на закладання капсули для будівництва головного храму області Предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета», - підкреслив архієпископ.

Також на зустрічі Климент висловив своє задоволення духовною роботою священослужителів Херсонської єпархії УПЦ КП, їх патріотичним налаштуванням і богослужіннями, які вони здійснюють.

Нагадаємо, що Преосвященного Климента, архієпископа Сімферопольського і Кримського, керуючим Херсонською єпархією було призначено 22 січня цього року на засіданні Священного Синоду.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: