Херсон °C

Радницю мера Херсона судитимуть на День закоханих

Новости » Общество
0
У Херсонському міському суді відбулося судове засідання, у якому відповідачем по справі виступає керуюча справами виконкому Херсонської міськради Катерина Гандзюк.
Позивачем в даному випадку є Артем Антощук. Він подав позов проти пані Гандзюк стосовно захисту честі, гідності та ділової репутації. Мова йде про висловлювання чиновниці в мережі Інтернет, зокрема в соцмережах.
Саме сьогодні на засідання завітали і багато слухачів, і журналісти, і представники громадськості, і власне представник А. Антощука. Однак, самої Катерини Гандзюк або її представників у залі засідань не було.
На самому початку засідання, суддя Дімітрій Гаврилов оголосив, що відповідач по справі на засідання не з’явиться. Адже вона передала суду клопотання про перенесення судового засідання. Як зазначено у клопотанні, пані Гандзюк необхідний додатковий час, щоб підготуватись до суду.
Відповідач зазначив на цю заяву, що пройшов місяць, і можна було підготуватися за цей час. В Артем Антощук взагалі вважає, що краще було б провести засідання без відповідача, якщо це можливо, лише з представником пані Гандзюк.
У результаті розгляд справи таки перенесли. Наступне засідання відбудеться 14 лютого, о 13:15. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: