Херсон °C

На «Перехресний допит» викликали Валерія Літвіна

Новости » Общество
0

На «Перехресний допит» викликали Валерія ЛітвінаЖурналіст Тетяна Дергачева та голова ГО «Єдиний Щит» Валерій Літвін презентували новий проект під назвою «Перехресний допит». В гостях у студії «Перехресного допиту» задавав питання шеф-редактор Валерій Марксович Боянжу.

Формат спілкування – перехресний допит.

З питаннями допитуваного журналісти завчасно не знайомили, адже це, і норма допиту, і побажання самого допитуваного, в даному випуску передачі ним став Валерій Літвін.

«Почну з того, що, мабуть не тільки я відчула, що політики, як ті музиканти загрались нашими почуттями та емоціями. Вони роблять промови – і людей охоплює страх, вони ще промовляють – і спалахує вибух гніву. Найстрашніше, що у більшості з них навіть немає свого бачення майбутнього.

Однак, в нашому житті є речі, які незалежно від будь-якого впливу, мають бути принциповими.

Вважаю, що ерудиція, професіоналізм, здатність аналізувати надають людині можливість відокремити популізм від конкретики, чорне від білого.

Тож хочемо, аби «Перехресний допит» допоміг людям зосередитися на принципових речах.

Вимагаємо правдивих відповідей, аби ви могли слухати та аналізувати», - говорить Т.Дергачева.

Як зазначають автори проекту, на «Перехресний допит» будуть викликатися ті люди, особистість чи роботу яких активно обговорюють херсонці, в тому числі і в соціальній мережі.

 


 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: