Херсон °C

На Херсонщині на 800 злісних неплатників аліментів стало менше

Новости » Общество
0

На Херсонщині на 800 злісних неплатників аліментів стало меншеДнями у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області відбулась підсумкова прес-конференція. Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський і заступник начальника головного територіального управління з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служб Ярослав Тюпляєв розповіли про масштабну акцію на Херсонщині, яка була розпочата у грудні місяці під назвою «Чужих дітей не буває».

Протягом місяця була проведена велика робота - боротьба із злісними неплатниками аліментів в результаті чого, ліквідовано 9,2 млн. гривень заборгованості зі сплати аліментів. Як результат – на 800 злісних неплатників аліментів стало менше.

 

Як зазначив Костянтин Хутковський під час проведення акції «Чужих дітей не буває» показало те, що у людей є можливість сплачувати аліменти, але не має бажання.

Заступник начальника  головного територіального управління з питань державної виконавчої служби Ярослав Тюпляєв підкреслив, що у 2017 році  завдяки командній роботі державних виконавців  Херсонщини стягнуто аліментів на утримання дітей більше 70, 8 млн гривень у результаті чого 24 604 дітей отримали свої законні кошти. 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: