Херсон °C

Голова Степанівської сільради: "Нас мають за дурнів"

Общество, Политика
0

Голова Степанівської сільради: "Нас мають за дурнів"Про це заявив під час прес-конференції щодо бездіяльності силових структур області голова Степанівської сільради Микола Кузьома.

- Мене обирали люди, громада. Але за цей час від силовиків діждався я лише бездіяльності. Останній випадок був таким: знайшли велику посадку коноплі. Поки викликали поліцію та оформили, поки викопали ті кущі... Часу багато одним словом. І наступного дня я дізнався що конопля до прокуратури просто не доїхала... Начебто зараз не можна провести експертизу. І в поліції теж нема більше 150 кущів коноплі... То вони загубилисч по дорозі чи як?

За словами спікера прес-конференції Олександра Базилєва, завтра, 7 лютого, в області проведуть акцію «Біг на місці», біля обласної прокуратури.

- Якщо ніхто не відреагує, наступну назвемо Граємо у футбол. Всі вони вміють відфутболювати заяви один до одного. Настав якийсь дивний час, коли зараз до нас на вулиці підходять полісмени, ми вже не знаємо це захисник чи злочинець.

Представник обласної прокуратури на всі ці заяви Богдан Бондарчук, відповів:

- Ми робимо тільки те що дозволяє закон. У кожного громадянина є всі інструменти для захисту своїх прав, і вони всім доступні.

Голова Степанівської сільради: "Нас мають за дурнів"

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: