Херсон °C

Силовики області вкотре не почули громаду Херсонщини

Новости » Общество
0
Сьогодні в приміщенні Кризового медіа-центру відбулася прес-конференція на тему «Бездіяльність правоохоронних органів у розслідуванні резонансних справ: бачення громадськості та позиція правоохоронців»
Ініціював проведення заходу Громадський рух «Визволення». На прес-конференцію завітали не лише журналісти та представники громадських організацій. У залі було багато й простих громадян, які хотіли поставити запитання представникам силових структур.
На захід запросили представників Головного Управління Національної поліції в Херсонській області, Прокуратури Херсонської області, Управління СБУ у Херсонській області. Майже всі структури прислали своїх представників. Не було на заході лише учасника від місцевого управління СБУ.
Протягом півторагодинного спілкування, жоден з представників-спікерів не надав конкретної відповіді на поставлене запитання. Громадськістю було озвучено багато питань, з конкретними прикладами: корупція в прокуратурі, зловживання серед працівників ГУПН області, патрульної поліції, та інших правопорушень. З усього сказаного силовиками можна процитувати наступні відповіді:
- «Йдіть до суду і відстоюйте свої права там»;
- «Це питання не в моїй компетенції»;
- «Ці співробітники не працюють під моїм керівництвом».
Одним словом, жодної конкретики чи обґрунтувань. Досить дивною виглядала заява представника обласної прокуратури Богдана Бондарчука. Він стверджував, що запрошення на прес-конференцію отримав лише вчора ввечері, тому й його відправили на захід непідготовленого.
Натомість представники Кризового медіа-центру відповіли, що запрошення розсилали електронною поштою ще 1 лютого.
На що пан Бондарчук відповів:
- Ось у мене вхідний лист, датований 5 числом. До мене вхідна документація потрапила саме в цю дату.
Мабуть, журналістам та громадськості вже потрібно запам’ятати, що будь-яка силова структура сприймає повідомлення виключно за допомогою листування через звичайну пошту. І в час соціальних медіа та інтернет-комунікацій, виходить, що прокуратура в даному випадку й досі користується вхідною та вихідною поштою для звичайних запрошень на заходи. Можливо, громадськості теж потрібно повернутися до тих часів, коли на пакет з листом наклеювали три хрести, і посильний знав, що це повідомлення - термінове? Певно, саме тоді, коли люди, права яких порушено, повернуться у минуле, силові структури їх почують...
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: