Херсон °C

У Херсонській області налічується майже 300 тисяч пенсіонерів

Новости » Общество
0
Днями заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан взяв участь у засіданні колегії головного управління пенсійного фонду України в Херсонській області з таких питань: про підсумки роботи головного управління Фонду в Херсонській області у 2017 році щодо виконання бюджету, реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та про результати моніторингу та оцінки якості обслуговування осіб, які звертаються до органів  Пенсійного фонду України в Херсонській області, за підсумками роботи у 2017 році.
«Перед працівниками Фонду постають дедалі більш складні завдання з організаційного та фінансового забезпечення державного курсу на підвищення соціальних гарантій, що значно збільшує обсяг покладених на органи Пенсійного фонду завдань і підвищує відповідальність перед співвітчизниками», - зазначив перед початком колегії Вадим Чабан та відмітив ,що за роки плідної роботи колектив Фонду здобув заслужений авторитет у населення і довіру в ділових колах Херсонщини.
Також під час засідання колегії було обговорено питання про стан виконавської дисципліни в органах Пенсійного фонду України  в  області за 2017 рік
Довідково: станом на 01.01.2018 року на обліку в органах Пенсійного фонду України в Херсонській області перебуває 293 534 пенсіонери, в т.ч. 11 435 осіб, звільнених з військової служби. Всього в м. Херсоні на обліку нараховується 93 593 пенсіонери.
За матеріалами сайту Херсонської ОДА.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: