Херсон °C

У Борозенській ОТГ визначилися з перевізниками

Новости » Общество
0
Сьогодні, 7 лютого, керівник управління транспорту та зв`язку обласної державної адміністрації Валерій Соценко відвідав Борозенську об’єднану територіальну громаду Великоолександрівського району з метою поліпшення якості здійснення автобусних пасажирських перевезень для мешканців громади.
У виїзній нараді в ході робочого візиту до Борозеньської ОТГ взяли участь перевізники. За словами начальника управління транспорту та зв`язку облдержадміністрації Валерія Соценко, було вирішено нагальні для громади питання стосовно галузі пасажирських перевезень, а саме налагодження ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування, обласною державною адміністрацією та перевізниками.
Результатом проведення виїзної наради стало визначення всіх фірм-перевізників, які надаватимуть мешканцям громади послуги з перевезення так, аби кожен член громади, особливо школярі та представники пільгових категорій населення, могли без проблем і своєчасно дістатися потрібного населеного пункту на териорії об`єднаної територіальної громади чи за її межами.
За інформацією сайту Херсонської ОДА.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: