Херсон °C

Силовики у Херсоні заявили, що будуть стояти на своєму

Новости » Общество
0

Силовики у Херсоні заявили, що будуть стояти на своємуСьогодні військові пенсіонери вийшли до стін столичної влади, аби обіцяне було виконано - справедливий перерахунок пенсій. Нагадаємо, що наприкінці минулого року пенсіонери в погонах вже проводили мирні акції в м. Київ з вимогою до Уряду їх почути та невідкладно вирішити питання перерахунку пенсій ветеранам та пенсіонерам силових структур. Проводили зустрічі з народними виборцями на округах. Силовики вимагають від народних депутатів підтримати та прийняти вже в лютому місяці Постанову Верховної Ради України від 17.01.2018 року № 7492, що дозволить набрати чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», перераховувати та сплачувати відповідні пенсії військовим пенсіонерам.

Одночасно в м. Херсоні на площі Свободи громадська організація «Єдиний Щит» та Херсонська обласна ветеранська організація «Асоціації ветеранів МВС України» в підтримку акції під стінами Парламенту організувала мирне зібрання за участю понад 500 військових пенсіонерів.

Військові пенсіонери поділилися з журналістами своїми думками. В більшості випадків звучав у голосі людей біль та образа. Водночас, силовики заявили, що будуть стояти на своєму:

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: