Херсон °C

На Херсонщині з квітня розпочнеться нерест

Новости » Общество
0

На Херсонщині з квітня розпочнеться нерестЗ квітня місяця розпочнеться нерест і охоронна кампанія, але вже зараз ведеться підготовка всіх необхідних ресурсів співробітниками «Нижньодніпровського». Про це повідомляє Національний природний парк "Нижньодніпровський" на офіційній сторінці у Фейсбук.

Зокрема повним ходом йде відновлення двох позашляховиків, які Міністерство екології передало на баланс нацпарку в січні 2018. У лютому розпочато патрулювання на цих автівках.

Як зазначається у повідомленні, в арсеналі Національного парку і досі немає водного транспорту, тому співробітники служби охорони проводять патрулювання на орендованих човнах. Неодноразово через сумлінне виконання своїх обов’язків інспектори національного парку «Нижньодніпровський» натикалися на погрози з боку браконьєрських угруповань. Спалювалися човни, ставалися пожежі майна інспекторів, напади підкріплювалися погрозами вогнепальною зброєю, навіть її застосуванням. Тоді обійшлося без жертв, але справи, відкриті нацполіцією стосовно пошкодження майна службовців, і досі залишаються не розкритими.

В неділю, 4 лютого, в Білозерському районі, с. Нова Тягинка, стався черговий прикрий інцидент: вкрадено новий мотор з човна, який раніше використовувала служба охорони «Нижньодніпровського» для патрулювання водних об’єктів. Злочин кваліфікується кримінальним кодексом, як тяжкий, бо крадіжка відбулася зі зломом. Подана заява до правоохоронних органів, але по гарячих слідах знаходити зловмисників за всіма ознаками правоохоронці не поспішають. Невже знову все залишиться черговою нерозкритою, «завислою» справою?

«Адміністрація парку буде вдячна за будь-яку інформацію, яка допоможе розкрити цей, або інші злочини. Контактні номери телефонів ‎(0552) 44-31-30, 44-31-13», - інформує Національний природний парк "Нижньодніпровський".

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: