Херсон °C

Переговори щодо відкриття нового авіасполучення вийшли на завершальну стадію

Новости » Общество
0

Переговори щодо відкриття нового авіасполучення вийшли на завершальну стадіюПредставники аеропорту «Херсон» взяли участь у семінарі з туристичними агентствами, організованому багатопрофільним українським туроператором «Join UP». Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Під час заходу відбулася презентація курортів – Мармариса, Фетхіє, Дальяна і Даламан, які вважаються найбільш вишуканою частиною турецької курортної рив’єри.

Завдяки запуску нового рейсу на літню навігацію «Даламан – Херсон» ці всесвітньо відомі турецькі курорти стануть ближчими для українських мандрівників, у тому числі і для херсонців.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року з цього приводу був підписаній меморандум про співробітництво та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою, Херсонською міською радою, комунальним підприємством Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» та Міжнародним аеропортом «Даламан» (Туреччина).

Сьогодні переговори щодо відкриття нового авіасполучення між Херсоном та Туреччиною вийшли на завершальну стадію. Як українська, так і турецька сторони в очікуванні початку літнього курортного сезону, який, завдяки рейсу «Дамалан – Херсон», стане початком нового партнерства та плідної співпраці.

Аеропорт «Херсон» разом із туроператором «Join UP» вдячні туристичним агентствам Херсонщини за сприяння та активну участь у відкритті нового авіасполучення на узбережжі Даламан.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: