Херсон °C

У Великій Лепетисі зібрали учасників АТО з трьох районів

Новости » Общество
0
У Великолепетиській бібліотеці за «круглим столом» зустрілися демобілізовані учасники АТО з трьох районів: Великолепетиського, Верхньорогачицького та Горностаївського. Цього дня в одних стінах також вдалося об’єднати представників влади, воїнів-афганців, волонтерів та експертів з соціального, правового захисту учасників АТО, їх сімей.
Як інформує сайт Великолепетиської селищної ради, засідання відбулося у рамках проекту «Я незабутий», який реалізується за підтримки Херсонської обласної організації «Товариство Червоного Хреста», військового капелана Анатолія Пономарьова та координатора волонтерської організації смт Горностаївка Фазеля Манана. Ініціатором зустрічі був військовий капелан Анатолій Пономарьов.
Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, де учасники АТО поділилися своїми спогадами про службу в надскладних ситуаціях та своїми проблемами. А представники влади та спеціалісти, що займаються соціальним захистом демобілізованих учасників АТО, вислухали їх та пропозиції своїх колег з сусідніх районів щодо вирішення тієї чи іншої ситуації.
У ході зустрічі селищний голова Микола Сінькевич наголосив на важливості підтримки усіх діючих та демобілізованих учасників АТО. Закликав їх не замовчувати про свої проблеми, наболілі питання, звертатися за допомогою та бути відкритими до спілкування. Звертаючись до учасників АТО, координатор волонтерської організації смт Горностаївка Фазель Манан подякував їм за службу і відданість та порадив бути активнішими в реалізації своїх прав та соціальних гарантій.
Військовий капелан Анатолій Пономарьов навів приклади різних ситуацій, які виникають у сім’ях, коли потрібна адаптація і психологічна допомога колишнім воїнам, та наголосив: «Як би не було важко після повернення з зони проведення антитерористичної операції, треба продовжувати жити з любов’ю та повагою». Також капелан зазначив, що такі зустрічі плануються проводитися й надалі і звернув увагу колишніх воїнів на те, що людина зі своїми проблемами не повинна чекати, коли до неї прийдуть – у будь який час кожен може звернутися до представників влади та спеціалістів, які присутній на цій зустрічі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: