Херсон °C

Олександр Співаковський щодо якісті української вищої освіти

Общество, Политика
0

Олександр Співаковський  щодо якісті української вищої освіти Народний депутат України Олександр Співаковський на в студії телеканалу «Київ» разом з ректором НМУ імені А.А. Богомольця Катериною Амосової Обговорили якість української вищої освіти та необхідні кроки і перспективи її реформування та інші важливі питання.

«Вчора мав гарну нагоду поспілкуватися в студії телеканалу «Київ» з Катерина Амосова, ректором НМУ імені А.А. Богомольця у якої, до речі, був День Народження.

Обговорили якість української вищої освіти та необхідні кроки і перспективи її реформування, важливість вдосконалення системи вимірювання у вишах, яка кількість спеціалістів працює за фахом та чи відповідає така їх кількість потребам ринку і головне - якого рівня фаховість спеціалістів і фаховість самих викладачів. Окрему увагу приділили проблемі довіри суспільства до українських ВНЗ та питанню їх фінансування.

Дійшли беззаперечної згоди, що навчальний заклад маєбути конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг та привабливим для абітурієнтів.

Над всіма цими нюансами працює також і робоча група Комітету з підготовки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», про що я зазначив під час ефіру.

Бажаю всім приємного перегляду, а майбутнім вступникам - успіху та правильного для них вибору серед різноманіття спеціальностей та ВНЗ!", - написав нардеп.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: