Херсон °C

У Скадовську проведуть незвичайну акцію у День закоханих

Новости » Общество
0

У Скадовську проведуть незвичайну акцію у День закоханих14 лютого на центральній площі Скадовська стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Початок акції о 12:00 годині. Пише сайт Гола Пристань.

Захід буде проводиться паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.

На площі стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там свої прохання/ побажання щодо вирішення певних проблем у місті.

Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Окрім того, детальніше дізнаються про можливість долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: