Херсон °C

Обласна рада заслухає звіти керівників громадських організацій

Новости » Общество
0
У 2017 році в рамках обласної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки було профінансовано 12 громадських організацій на загальну суму 364,4 тис. грн або 99,8%.
Але, починаючи з 2016 року, під час засідань комісій соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці депутати обласної ради просили надати детальні бухгалтерські звіти про витрачені кошти, які кожен з них отримав у минулих роках.
Напрямки роботи громадських організацій та заходи, на які вони просили кошти, залишалися для громадськості не поміченими. За 2015 рік з 12 громадських організацій відзвітувала лише одна, а решта керівників проігнорувала.
Тому розпорядженням голови Херсонської обласної ради Владиславом Мангером було створено відповідну тимчасову робочу групу, завдання якої – до 16 лютого заслухати звіти керівників громадських організацій щодо цільового використання бюджетних коштів на передбачені заходи у 2017 році.
Керівники об’єднань мали надати до управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм виконавчого апарату Херсонської обласної ради звіти щодо витрачених коштів, виділених з обласного бюджету, та відповідні підтверджуючі бухгалтерські документи (чеки, квитанції тощо).
Процедура достатньо проста: проведений захід і витрачена сума коштів. У час повної прозорості та відкритості така інформація має бути загальнодоступною не лише для Херсонської обласної ради, яка фінансує діяльність громадських організацій, але і для всієї громади Херсонщини. Адже обласний бюджет – це гроші всієї громади Херсонщини, кожного її мешканця.
На фото графік заслуховувань.

Обласна рада заслухає звіти керівників громадських організацій

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: