Херсон °C

У Білозерці провели зустріч, стосовно пільг для учасників АТО

Новости » Общество
0
Комунальна організація «Оберіг» провела круглий стіл з адміністрацією Білозерського району та Білозерською ОТГ з приводу вирішення питань сімей загиблих в АТО. Про це КП повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.
На початку зустрічі Наумовій Олені, дружині Героя Наумова Дмитра, вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). В процесі спілкування були обговорені такі питання: пільги на проїзд учасникам АТО та сім’ям загиблих героїв; харчування дітей учасників АТО та сімей загиблих у навчальних закладах; додаткова матеріальна допомога сім’ям загиблих; земельні та житлові питання; медичне обслуговування та санаторно-курортне лікування; увічнення пам’яті Героїв у навчальних закладах; розміщення біл-бордів зі світлинами полеглих, проведення спортивних змагань на честь Героїв. Зустріч пройшла у повному взаєморозумінні та теплій атмосфері. 
Підсумки круглого столу: проїзд у приміському транспорті для учасників АТО та сімей загиблих воїнів АТО та харчування дітей у навчальних закладах - безкоштовні; медичне обслуговування та санаторно - курортне лікування надається; Білозерська селищна рада працює над житловими питаннями; додаткову матеріальну допомогу розглянуть на найближчій нараді; розробка та розміщення біл-бордів найближчим часом будуть вирішені. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: