Херсон °C

Андрій Гордєєв відвідав презентацію чергового випуску альманаху «Степ»

Новости » Общество
0
12 лютого у Херсонському державному університеті відбулася творча зустріч літераторів Херсонщини зі студентами вишу, на якій презентували XXIV номер літературно-мистецького альманаху «Степ».
Як інформує сайт Херсонської ОДА, на захід завітав голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Олександром Співаковським. Також серед присутніх були викладачі  університету, громадські діячі та всі, хто небайдужий до літературного життя краю.
«Літературно-мистецький альманах «Степ» - своєрідний художньо-публіцистичний літопис нашого сьогодення, адресований вчителям, студентам, учням, літераторам, мовникам, історикам, краєзнавцям. Це видання насичене, змістовне, у нього увійшли багато прозових і поетичних новинок з сучасного літературного процесу», - розповів присутнім письменник, доцент, кандидат філологічних наук факультету філології та журналістики ХДУ Василь Загороднюк.
Також він зазначив, що у кожному номері цього видання є свої родзинки, особливістю цього - стало інтерв’ю з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим.
«Дуже важливо залучати молодь займатися творчою діяльністю та брати участь у створенні таких альманахів. Адже такі видання допомагають всім краще дізнатися про історію Херсонщини та зберігати українські традиції», - наголосив очільник області Андрій Гордєєв.  

Андрій Гордєєв відвідав презентацію чергового випуску альманаху «Степ»

 

Андрій Гордєєв відвідав презентацію чергового випуску альманаху «Степ»

 

«Херсонщина має багато видатних особистостей, твори яких потрібно знати підростаючому поколінню. Діяльність літераторів Таврійського краю виховує у молоді почуття  патріотизму та  любові до рідної землі», - зауважив народний депутат України Олександр Співаковський.

 

Андрій Гордєєв відвідав презентацію чергового випуску альманаху «Степ»

 

Під час заходу для гостей виступали творчі колективи Херсонського державного університету, які читали поезії та співали народні пісні.
Нагадаємо: перший альманах «Степ» вийшов силами херсонських письменників ще у Петербурзі у 1886 р. Але майже одразу потрапив під заборону. Спроби відновити видання були у 1910 р., але справжнє друге життя альманах отримав з 1991-го, в роки незалежності України. Завдяки цьому виданню відкриваються широкому загалу нові імена. 24-ий номер літературно-мистецького альманаху «Степ» був виданий завдяки фінансуванню департамента культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: