Херсон °C

«Наші спортсмени-земляки приречені на успіх», - Андрій Гордєєв

Общество, Спорт
0
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв і народний депутат України Олександр Співаковський зустрілися зі параолімпійськими спортсменами Хорунжаком Олександром і Ботєвим Максимом – інвалідами першої групи з синдромом Дауна. У складі збірної команди України вони братимуть участь у літніх іграх Спеціальної Олімпіади серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, що проходитимуть у Женеві 24-27 травня 2018 року, і змагатимуться у грі бочче. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Політики побажали спортсменам успіхів у підготовці до змагань і надали матеріальну допомогу. Адже їх перебування у Женеві забезпечено, але на дорогу потрібні кошти у сумі 30 тисяч гривень.
«Херсон – перше місто в Україні, яке відправляє на Спеціальну олімпіаду спортсменів. Також над цим працюють у Миколаєві та Умані. Але заручившись підтримкою влади, активістів і небайдужих громадян, наші спортсмени-земляки приречені на успіх», – наголосив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Цю думку підтримав і Олександр Співаковський: «Параолімпійці з Херсона мають силу і наснагу брати участь у змаганнях такого високого рівня. Ми підтримуємо їхні прагнення».

«Наші спортсмени-земляки приречені на успіх», - Андрій Гордєєв

 

За словами тренера Олександра та Максима, такий вид спорту як бочче посідає ІІІ місце за рівнем інтенсивності і є одним з небагатьох видів спорту, що дозволяє особам з найважчими формами ДЦП і порушеннями опорно-рухового апарату реалізовувати себе в грі, й тим самим поліпшити своє здоров'я, зарядитися позитивною енергією.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: