Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Маємо зробити так, щоб будь-який абітурієнт мріяв стати студентом ХДУ»

Общество, Спорт
0
Чи збудують в Херсонському державному університеті басейн? Це питання стало ключовим під час зустрічі студентського активу вишу з нардепом Олександром Співаковським та головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим. 
«Однією з наших пріоритетних цілей є залучення молоді до спорту. Ми вже відкрили  спортивний майданчик зі штучним покриттям на території університету, на черзі будівництво сучасного басейну. Все це дасть змогу студентам займатися спортом, а разом з тим і оздоровлюватися», - підкреслив Олександр Співаковський.
Натомість голова ОДА впевнений в тому, що влада має створити всі умови для студентів - інформує сайт Херсонської ОДА.
«Щоб ви не їхали здобувати освіту в інші регіони чи закордон, а залишалися на Херсонщині і по завершенню вишу стали висококваліфікованими та конкурентоспроможними фахівцями. А також зробити так, щоб будь-який абітурієнт мріяв стати студентом ХДУ», - звернувся до студентства голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
За словами підрядника, який займається реалізацією даного проекту, в приміщенні басейну, окрім 5 доріжок для плавання, також будуть 2 роздягальні та душові. Басейн можна збудувати протягом року, наразі необхідно розробити проект та пройти тендерні процедури ProZorro.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: