Херсон °C

Науковці нацпарку «Нижньодніпровський» підготовили перший том «Літопису природи»

Новости » Общество
0

Науковці нацпарку «Нижньодніпровський» підготовили перший том «Літопису природи»Дивуєшся і захоплюєшся нашою рідною Херсонщиною. Необмежний простір, велика кількість місцин, де збереглася унікальна рідкісна флора та фауна, неповторні лесові відслонення і виходи вапняків вражають своєю маштабністю.

В цьому році науковці національного природного парку "Нижньодніпровський” підготовили перший том «Літопису природи». Одного з найважливіших документів, який узагальнює результати наукових досліджень нашого національного парку.

Співробітниками науково-дослідного відділу "Нижньодніпровського” проаналізовано значну кількість матеріалів, переглянуто безліч різноманітних світлин, зроблених під час експедиційних виїздів. Одним з надихаючих результатів цього дослідження стало створення неймовірно яскравого ролику, який представлено вище.

Хочеться подякувати всім, хто долучається до вивчення біорізноманіття Парку, намагається зберегти унікальну місцину від надмірного антропогенного впливу і зробити територію більш туристично привабливою. Окрема подяка Василю Наумовичу за професіональну роботу з монтажу відеоряду.

Нагадаємо, що основною формою узагальнення результатів наукових дослідження та спостережень на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду є їх "Літопис природи”. В цьому документі подаються основні дані про календар природи, фізико-географічні умови, рослинний і тваринний світ, режими їх охорони, антропогенний вплив на природно-заповідну територію, окремі розділи описують характеристики досліджень за іншими темами. "Літопис природи” є головною науковою темою, яка ведеться постійно, а результати досліджень щорічно оформляються у вигляді окремих томів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: