Херсон °C

Сьогодні в Антонівці намагалися вкрасти труби зрошувальної системи, - Олександр Паливода

Новости » Общество
0
Сьогодні в Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА надійшло повідомлення, що в селищі Антонівка намагаються викопати труби зрошувальної системи. Про це у Фейсбук пише директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода:
"Виїхав на місце події, викликавши паралельно поліцію. На місці застали екскаватор, який зупинили громадяни на півшляху до ділянки з трубами, та осіб, які стверджували, що є власниками техніки і нібито отримали замовлення на заміну труб. 
В мене є всі підстави вважати, що відбувається чергова спроба розкрадання рештків меліоративної системи області, тому що минулого року саме на це місце вже виїжджала поліція, але виклик вони отримали не настільки вчасно, як сьогодні, і частина труб була викопана. 
Згодом на вимогу департаменту АПР і поліції учасники сьогоднішніх подій надали документи, за якими нібито мала відбуватися заміна труб зрошення (заву до селищної ради на проведення робіт «з реконструкції труб» та рішення з боку Антонівської ради про дозвіл на виконання цих робіт). Проте не було представлено інших важливих документів: проект на виконання робіт, узгодження на польові роботи власників землі, а головне - замовлення на проведення робіт від балансоутримувача. Наразі поліція зібрала показання свідків та документи і з’ясовує обставини справи. Ситуація на контролі у Департамента АПР", - пише Олександр Паливода.

Сьогодні в Антонівці намагалися вкрасти труби зрошувальної системи, - Олександр Паливода

 

Сьогодні в Антонівці намагалися вкрасти труби зрошувальної системи, - Олександр Паливода

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: