Херсон °C

Стало відомо, коли громади області отримають землю в комунальну власність

Новости » Общество
0
Оприлюднено план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році. Про цеповідомляє регіональне відділення Асоціації міст України.
Нагадаємо, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад».
Розпорядженням доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність. У випадку, якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру доручено забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.​
Отож, що стосується Херсонської області, то передача громадам землі відбуватиметься згідно з графіком. Так, у лютому земельні ділянки мають отримати ОТГ Горностаївського району (Горностаївська та Костянтинівська громади) та Мирненська ОТГ Каланчацького району.
У березні: Каланчацька, Станіславська та Музиківська громади. У квітні Високопільська, Кочубеївська та Борозенська громади.
У травні – Ювілейна, Великокопанівська та Виноградівська громади Олешківського району.
У червні громади Чаплинська району: Асканія-Нова, Присиваська та Хрестівська.
У липні Чаплинська, Роздольненська та Зеленопідська ОТГ. У серпні – Білозерська, Тавричанська та Любимівська.
У вересні громади Голопристанського району: Чулаківська, Долматівська, Гладківська.
У жовтні – Бехтерська та Іванівська громади.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: