Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Ми маємо полегшити кримчанам доступ до державних послуг»

Новости » Общество
0
14 лютого голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Олександром Співаковським провів зустріч з представниками робочої групи проекту міжнародної технічної допомоги USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) щодо розвитку ЦНАПів у Херсонській області.
Як інформує сайт Херсонської ОДА, сторони обговорили можливості створення ЦНАПів на КПВВ «Каланчак»,  КПВВ «Чаплинка» і КПВВ «Чонгар», щоб жителі Кримського півострова мали швидкий доступ до адміністративних послуг.
«Крим дивиться на всю Україну саме через Херсонську область. Кримчани користуються нашим аеропортом, бажають вчитися у наших закладах освіти. Тим не менш, вони інформаційно ізольовані. Через такі ЦНАПи ми маємо полегшити їм доступ до державних послуг, зробити їх максимально комфортними. Система надання яких має базуватись на трьох принципах: дешево, швидко та доступно для громадян», - зауважив очільник облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
У свою чергу Олександр Співаковський зазначив, що готовий підтримати будь-які ініціативи  голови облдержадміністрації, а також через законодавчі зміни допомогти у реалізації даного проекту.
Проект сучасних ЦНАПів складатиметься з двох зон: сервісної та державної. Перша включатиме в себе сферу обслуговування (автостанція, банківське відділення, фуд-корт тощо), друга – безпосередньо, надання адміністративних послуг. Щодо самого приміщення, де надаватимуться адмінпослуги, це має бути тимчасова, а не капітальна споруда.
Андрій Гордєєв пояснив таку позицію: «По-перше, ми не назавжди відмежовуємося від Криму, тому і ставимо ці споруди тимчасово. По-друге, в наших інтересах збудувати їх найближчим часом». 
Сторони переговорів домовились зустрітися ще раз на початку березня для більш детального обговорення реалізації проекту.
Довідково: Станом на 01 січня 2018 року в області діють 22 центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), з них 18 – у районах та 4 – містах. Районами Херсонської області, в яких можуть обслуговуватися громадяни, що проживають на тимчасово окупованій території АР Крим, є Каланчацький, Генічеський та Чаплинський.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: