Херсон °C

У Херсоні почали обстежувати пасажиропотік в маршрутках

Новости » Общество
0
Сьогодні 10 херсонців почали обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах. Про це повідомляє управління транспорту Херсонської міської ради. Керівників фірм-перевізників попередили про обстеження, однак, як запевняють в управлінні підприємці не знають коли та як саме херсонці вивчатимуть пасажиропотік. 
Загалом, заявки на участь у роботі громадській групі з обстеження пасажиропотоку подало 20 жителів Херсону. Уся діяльність групи відбувається на громадських засадах.
«Обстеження пасажиропотоку представниками громадськості потрібно для знаття напруги в місті, яке виникло ще рік тому під час підняття вартості тарифу на перевезення. Однією із ключових проблем була недовіра громади міста саме до розрахунків пасажиропотоку. Тому наше управління вирішило відкрито запросити представників громади – жителів Херсону особисто вивчити це питання», - пояснила дану ініціативу начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради Марина Віркун.
Пасажиропотік в Херсоні почали обстежувати для того, аби покращити якість перевезень в місті. Так запевняють в міській раді. А управління транспорту попронує долучатися до обстеження. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: