Херсон °C

На інвестиційному форумі райони та ОТГ презентуватимуть себе

Новости » Общество
0
На інвестиційному форумі райони та ОТГ презентуватимуть себеТемою колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася 21 лютого, стала реалізація інвестиційних стратегій у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області.
Директор Департаменту інвестиційної та промислової політики Тетяна Ужвій виступила з підсумками проведеної у 2017 році роботи з питань формування сприятливого інвестиційного клімату та підвищення рівня обізнаності потенційних інвесторів про інвестиційні переваги регіону.
Вона відзначила: «На сьогодні одним із головних позитивних досягнень Херсонщини є зростання загального обсягу надходження прямих іноземних інвестицій. Найбільші їх показники спостерігаємо в м.Каховка (33%), Херсон (30%), Олешківському (12%) та Скадовському районах (11%)».
З метою формування загального плану дій на 2018 рік головам районних державних адміністрацій, очільникам міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад рекомендовано створити та якісно наповнити розділи щодо стану інвестиційної діяльності та перспективних майданчиків на офіційних сайтах. Також спільно з органами місцевого самоврядування вони мають створити базу наявних інвестиційних продуктів.
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв наголосив: «Окрема панель 11-го Форуму «Таврійські горизонти»-2018, який відбудеться у Києві, буде сформована з презентацій інвестиційних проектів і стратегій об’єднаних територіальних громад Херсонської області. Там вони зможуть представити власний економічний потенціал (згідно запропонованих баз даних), і напряму поспілкуватися з інвесторами».
За інформацією Департаменту інвестиційної та промислової політики, реалізація вказаних проектів дозволить забезпечити до кінця 2018 року збільшення регіонального індексу капітальних інвестицій до 135% і зростання обсягу прямих іноземних інвестицій ще на 5,0%.
«У нас є потужності для розміщення промислових майданчиків, усі умови для розвитку аграрного напрямку. Ми маємо ресурсний потенціал і професійні кадри з вищою та професійно-технічною освітою. Просто місцевій владі треба активізуватися й визначити напрям свого розвитку», - переконаний очільник області Андрій Гордєєв.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: