Херсон °C

Перерахунок пенсій військовим пенсіонерам перші кроки зроблено

Новости » Общество
0
Сьогодні, 21 лютого, в 13.30 під час телефонної розмови народного депутата Олександра Співаковського та голови ГО «Єдиний Щит» Валерія Літвіна нардеп повідомив, що вже досягнута домовленість з Урядом стосовно перерахунку та виплати пенсій військовим пенсіонерам. Про це пише сайт «Єдиний Щит».
— Питання перерахунку пенсій військовим пенсіонерам зрушило з місця. На сьогодні, за сприянням народного депутата Олександра Співаковського та народних депутатів від Херсонської області проведено ряд зустрічей в Уряді та досягнуто певні домовленості стосовно питань пенсійного забезпечення військових пенсіонерів. Питання перерахунку пенсій буде поступово вирішено. І перше, що буде зроблено – це буде здійснена доплата в розмірі 1500 грн. Надалі ця робота буде продовжена, — з телефонної розмови з нардепом О.Співаковським зазначив В.Літвін.
Народний депутат О.Співаковський вже протягом значного часу тісно співпрацює з громадською організацією «Єдиний Щит» в сфері соціального захисту військових пенсіонерів та сприяє вирішенню актуального та наболілого питання  — перерахунку пенсій.
Громадська організація «Єдиний Щит» щиро вдячна усім народним депутатам від Херсонської області, які сприяють вирішенню питання належного пенсійного забезпечення військових пенсіонерів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: