Херсон °C

Владислав Мангер: «Гілея» – порятунок наших лісів. Це механізм підтримки і механізм контролю»

Новости » Общество
0
Варварське знищення лісів, несанкціонований видобуток пісків та браконьєрство на водних об’єктах дійшли свого апогею. Сидіти, склавши руки, більше неможливо! В цьому впевнені як громадськість, так і керівництво області. Зважаючи на гостру ситуацію, голова обласної ради Владислав Мангер та голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв ініціювали проведення відповідної розширеної наради за участі народних депутатів, депутатів обласної ради, представників силових структур, керівників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, громадськості тощо.
На порядку денному лише одне питання – як вберегти херсонську флору і фауну?
Чимало думок і позицій було висловлено з цього приводу. Це і цілодобове чергування біля головних магістралей, і встановлення камер відеоспостереження, і швидке реагування на виклики та повідомлення щодо браконьєрства… Та, на жаль, як показав досвід, не все із вищеперечисленого дає реальний результат на практиці. Браконьєри знаходять вихід із складних ситуацій і продовжують безкарно нищити нашу природу. В результаті, як відзначив перший заступник голови облради Василь Зеленчук, наші люди хворіють на тяжкі хвороби, найстрашніша з яких – онкологія.
Єдиний вихід для області голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер вбачає в терміновому оголошенні надзвичайного стану в лісовій сфері, що дасть можливість силовим структурам діяти значно ефективніше.
«Ще, як варіант, створення регіонального ландшафтного парку «Гілея», який має на меті зберігати, розвивати та примножувати природне багатство Херсонщини. Ми довго працювали над його створенням, але під час погодження проекту в Києві побачили реальний опір зі сторони Держлісгоспу. Зрозумійте, ми не можемо напряму фінансувати лісгоспи. «Гілея» – порятунок наших лісів. Це механізм підтримки і механізм контролю», – зазначив голова Херсонської обласної ради.
Обидві пропозиції Владислава Мангера були підтримані. Голова облдержадміністрацій Андрій Гордєєв дав доручення своєму юридичному відділу вивчити можливість введення надзвичайного стану в лісовій сфері. А поки одна пропозиція на опрацюванні, на чергову сесію Херсонської обласної ради заплановано винесення питання щодо створення на території області регіонального ландшафтного парку «Гілея».
Також розпорядженням голови обласної державної адміністрації створено оперативний штаб із забезпечення протидії браконьєрству на водних об’єктах області, який наразі працює над планом спільних заходів.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: