Херсон °C

Заступник прокурора АР Крим відвідав адміністративну межу з Кримом

Новости » Общество
0
21 лютого відбувся прес-тур для українських засобів масової інформації «Дорогою в Крим», який був організований Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Заступник прокурора АР Крим Олександр Удовиченко з Першим заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуфом Куркчі, представниками неурядових громадських організацій – Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Крим SOS, Кримською правозахисною групою, та представники засобів масової інформації оглянули контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка».
Зокрема, учасники прес-туру оглянули умови проходження КПВВ з Кримом, побутові та санітарні умови на контрольних пунктах, як відбувається дотримання прав жителів тимчасово окупованих територій під час здійснення державного контролю.
Увага прокуратури автономії зосереджена на дотриманні порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України і виїзду з неї та притягненні до кримінальної відповідальності порушників.
Нагадаємо, 2 лютого 2018 року на КПВВ «Каланчак» був затриманий колишній так званий заступник міністра спорту Криму. 
По завершенню заходів на контрольних пунктах у Херсонській обласній державній адміністрації відбувся брифінг з учасниками візиту.
Заступник прокурора АР Крим зазначив, що такий виїзд був важливим як для прокуратури, органів виконавчої влади, так і для правозахисників та журналістів, а також подякував організаторам прес-туру.
«Найголовніше, що в усіх нас спільна мета – захист прав наших громадян та впевненні кроки до деокупації півострову. Разом ми працюємо у Києві, разом працюємо у Херсоні і разом працюватимемо в Криму», сказав під час брифінгу Олександр Удовиченко.
За повідомленням прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: