Херсон °C

«Поетична шафа» святкує другу річницю

Новости » Общество
0

«Поетична шафа» святкує другу річницю4 березня свою другу річницю святкуватиме зустріч вже відомих та тільки починаючих херсонських авторів - «Поетична шафа».

«Починали з невеличкого зібрання, а зараз її відвідують автори з різних куточків України. «Поетична шафа» стала не просто творчим вечором, а об’єднанням великої родини», - розповідають організатори заходу.

Як відомо, формат вечора - «вільний мікрофон». Всі бажаючі можуть виступити та прочитати улюблені поетичні чи прозові рядки. Можна готувати не тільки свої, а й твори інших письменників.

Традиційним для заходу є батл. Автори поезії та прози змагаються за запрошення на двох до херсонського драмтеатру. Відбувається це так: у першому турі письменники читають блоками по три людини. Між ними – музичні виступи.

Після того, як останній учасник дочитає свої рядки, по залу «мандрує» список авторів і глядачі голосують за кращого. Далі двоє проходять у другий тур. І в кожного з них є хвилина, щоб вразити публіку і таки виграти. До речі, запис до батлу стартує за тиждень.

Якщо Ви ніколи не писали, то зможете спробувати! Адже на "Поетичній шафі" Муза приходить до кожного! Особливо, до претендентів на звання "Поета місяця" – конкурсу експромтів. Фото переможця цього конкурсу висітиме у кафе, де проходить зустріч, протягом наступних 30 днів.

Окрім того, завсідники пишуть "безкінечні вірші", дістають своє майбутнє зі «скриньки побажань» та можуть ознайомитися з виставками картин, книг і «Підвішених рядків».

«Поетична шафа» відбудеться у неділю, 4 березня, у smart cafе "SHKAF".

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: