Херсон °C

Завтра в Херсоні обговорять оновлення Лебединого озера

Новости » Общество
0
14 березня відбудеться прес-конференція, присвячена реконструкції Лебединого озера в м. Херсон. Активні херсонці, архітектори, журналісти, дизайнери, бізнесмени та депутати зустрінуться, щоб обговорити перші кроки, зроблені в цьому напрямку, та план дій, в результаті яких мешканці міста отримають оновлену Лебединку. Про це повідомляє сторінка проекту у Фейсбук.
Початок о 12:00.
У Херсонському театрі імені Миколи Куліша о 12:00 годині всі запрошені зустрінуться аби обговорити як саме відбуватиметься відродження Лебединого озера в Херсоні.
Головні спікери:
- Валерий Боржков (Valery Borzhkov) - ініціатор конкурсу на визначення кращої концептуальної ідеї по реконструкції Херсона, депутат Херсонської міської ради, директор Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза».
- Артур Айметов – переможець конкурсу на визначення кращої концептуальної ідеї по реконструкції локації «Лебедине озеро» в м. Херсон, дизайнер інтер'єру, ландшафту, візуалізатор.
- Олександр Книга (Alexandr Kniga) - директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.
- Олена Мазур – депутат Херсонської міської ради, начальник інспекції з благоустрою та санітарного стану міста Херсон.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: