Херсон °C

У Присиваській громаді з'явився інспектор з охорони праці

Новости » Общество
0
У Григорівській сільсраді Присиваської ОТГ Чаплинського району працюватиме інспектор праці. Про це повідомляється на сайті громади.
«На превеликий жаль, останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким ганебним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Основна причина виникнення цієї проблеми - невміння громадян користуватися правами, закріпленими у Конституції України, недостатній рівень правової освіти, відсутність правосвідомості та поваги до Закону, як у найманих працівників, так і у роботодавців. Від неналежного оформлення трудових відносин, перш за все, страждає особа, яка погоджується на таку працю.
Григорівська сільська рада повідомляє, що з метою вирішення даної проблеми на території громади здійснює свою діяльність Інспектор праці, який забезпечує контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремленні підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю на території ОТГ шляхом проведення, інспекційних та інформаційно-роз'яснювальних відвідувань. Телефон для отримання роботодавцями і працівниками інформації та роз’яснень щодо ефективних засобів дотримання законодавства – 53 3 31», - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: