Херсон °C

Для воїнів АТО виділять з обласного бюджету 1,6 млн. гривень

Новости » Общество
0

Для воїнів АТО виділять з обласного бюджету 1,6 млн. гривеньСьогодні голова обласної ради Владислав Мангер скликав термінову нараду, на яку були запрошені всі бажаючі. Головним питанням на нараді стало - виділення грошей на лікування та реабілітацію воїнів АТО. Про це повідомляє депутат облсовета Микола Ставицький.

«Вчора в соціальних мережах Херсонщини з`явилась інформація про те що обласна рада ніби то не підтримує виділення грошей на лікування та реабілітацію воїнів АТО. Такий пост виклав у себе на сторінці священик, Херсонець Андрій Калита. Не розібравшись, звинуватив в майже усіх смертних гріхах керівництво обласної ради та депутатів.
В зв’язку з цим сьогодні зранку, головою обласної ради Владиславом Мангером була скликана термінова нарада, на яку були запрошені всі бажаючі, включаючи Андрія Калиту.
Вся інформація яку виклав святий отець в своєму пості абсолютно не відповідає дійсності. Вчора на депутатській комісії були прийняті програма та фінансування. Гроші згідно прийнятої програми підтримки воїнів АТО, яку подала обласна адміністрація, будуть виділені вже на сесії 16 - го березня, в сумі 1,6 млн. гривень.
З них приблизно 920 тисяч на лікування та реабілітацію, і 620 тисяч на КП «Оберіг». Остання сума й буде розподілена серед організацій, про які написав отче. І це лише перші 10% з загальної суми 17 млн. гривень.
На мою думку Андрія Калиту ввели в оману, бо всі ми його знаємо як дуже порядну людину. Тому прошу його вибачитись перед Владиславом Мангером за недостовірну і неприємну подану інформацію. Всі ми іноді на емоціях робимо не правильні речі», - написав депутат у соцмережі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: