Херсон °C

Громади Херсонщини вчитимуться промоушену

Новости » Общество
0
Як успішно просувати свою громаду в цілях зростання туристичної привабливості? Як зарекомендувати потенційним партнерам себе так, щоб вас запам’ятали і захотіли з вами працювати? Ці та інші питання пропонуються розглянути громадам у Центрі розвитку місцевого самоврядування.
Про майбутній тренінг для керівників, спеціалістів з інвестиційного розвитку, представників місцевого бізнесу, активістів ОТГ та тих, хто має до цього відношення 19-го березня працівники Херсонського ЦРМС пишуть у Фейсбук.
Тренінг з комунікацій «Промоушен: Виготовлення роздаткового презентаційного матеріалу. Фірмової продукції громади», відбудеться в Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Потьомкінська 13. Участь можлива лише за попередньої реєстрації, яка триватиме до 18:00 17 березня. 
Для участі в заході необхідно: написати повідомлення на ел.пошту lgdc.kherson@gmail.com, вказавши ПІП, контактний телефон та адресу електронної пошти, посаду та орган місцевого самоврядування (організацію, яку представляєте) – або зателефонувати помічнику директора ХЦРМС Тетяні Петренко за номером +380676183911. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: