Херсон °C

На водне господарство у 2017 році в області витратили 600 млн.грн.

Новости » Общество
0
Постійна комісія обласної ради з питань земельних відносин та екології розглянула близько 40 питань, серед яких декілька звітів по обласним програмам. Як інформує прес-служба Херсонської облради, на утримання водогосподарсько-меліоративного комплексу з державного бюджету було виділено 237,67 млн грн, а на реконструкцію державних міжгосподарських зрошуваних систем – 26 млн грн.
З місцевих бюджетів виділено 651,8 тис. грн на виконання заходів по захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь.
Крім того, з обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 186,093 тис. грн. З яких 65 тис. грн витрачено на розробку робочого проекту «Реконструкція каналізаційної системи смт. Брилівка Олешківського району». Інші 121,093 пішли на будівництво каналізаційної насосної станції з перекачування господарсько-фекальних стоків потужністю 60 м3/добу В/Ч – 3056 по вул. Паровозній, 36 у м.Херсон. Також в цю суму входять витрати на виготовлення проектної документації та проведення відповідної експертизи.
Ще 347,5 млн грн надійшли від сільгосптоваровиробників та інвесторів. За рахунок цих коштів придбано дощувальну техніку (235,4 млн грн), впроваджено краплинне зрошення (36 млн грн), відремонтовано та відновлено внутрішньогосподарські меліоративні мережі (76,1 млн грн).
Загалом у 2017 році на заходи по виконанню Комплексної програми розвитку водного господарства Херсонської області витрачено понад 600 млн грн.
Також члени комісії підтримали проект змін до Програми на період до 2020 року, а саме – виділення з обласного бюджету 20 млн грн на розвиток зрошення. Відзначимо, до цих коштів іще додадуться кошти з держбюджету у сумі 50 млн грн, а також кошти водокористувачів. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: