Херсон °C

2,5 тис. людей знайшли роботу через Службу зайнятості

Новости » Общество
0

2,5 тис. людей знайшли роботу через Службу зайнятостіУ січні-лютому поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 14,8 тис.безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 12,4 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складаютьжінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 2,5 тис.осіб.

Упродовж січня-лютого 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 3490 вакансій, що на 2% більше минулорічного показника. Усередньому по Херсонській області на 01 березня 2018 року на одну вакансію претендувало14осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовжсічня-лютого 2018 року 33 безробітнихпрацевлаштованона створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

В службі зауважують, що важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словамиЄвгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 1377 безробітних. Більшість із них навчались на замовленняроботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 772 особи з числа безробітних.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: