Херсон °C

Конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць

Новости » Общество
0

27 березня Херсонська обласна служба зайнятості запрошує до участі у відео-конференції щодо конкурсу грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць.

На сьогодні в Херсонській області реалізується проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який виконується громадською організацією «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку», яка є виконуючим партнером в Херсонській області Міжнародної організації з міграції (МОМ). У рамках проекту проводиться конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Для більшої поінформованості Херсонська обласна служба зайнятості запрошує потенційних учасників конкурсу до участі у відео-конференції, що відбудеться 27 березня 2018 року о 10.00 год. в усіх центрах зайнятості області.

Запрошуємо:
- безробітних, які зорієнтовані на організацію підприємницької діяльності;
- приватних підприємців, які започаткували власний бізнес за допомогою служби зайнятості;
- представників малих та середніх підприємств, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Херсонської області не менше одного року.

Більш детальна інформація щодо Проекту на сторінці у Фейсбук ГО ХОТЦ "Вектор розвитку".
Додаткова інформація центру зайнятості за т. (0552) 461086

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: