Херсон °C

Чи влаштовуватимуть молодь на роботу в ОТГ - обговорять під час круглого столу в Херсоні

Новости » Общество
0
27 березня об 11:00 в Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбудеться круглий стіл на тему: «Перспективи стажування та працевлаштування молоді в громадах». У заході візьмуть участь представники ВНЗ Херсона, Херсонського обласного Центру зайнятості, представники громад, а також журналісти. Про це Центр розвитку повідомляє у Фейсбук.
«Учасники заходу матимуть можливість вступити в діалог, з метою вироблення стратегії подальшої співпраці. Ми прагнемо допомогти молодим людям отримати перший досвід у професійній самореалізації за допомогою налагодження співпраці об’єднаних територіальних громад та навчальних закладів. Ми хочемо, щоб нарешті в сільській місцевості було вирішене питання кадрового голоду за допомогою створення тренду на працевлаштування в громадах», - йдеться в повідомленні.
Запрошуються всі, хто дотичний до цієї тематики та може посприяти ефективнішій співпраці. Для цього необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням, а також за додатковою інформацією звернутися за телефоном 093 91 75 333 або на адресу електронної пошти anastasia.suprun@lgdc.org.ua
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: