Херсон °C

У Голопристанській райлікарні нарахували зайвої зарплати на 250 тис. грн.

Общество, Криминал
0
Порушень на понад 1,2 млн грн виявили херсонські аудитори в Голопристанській центральній районній лікарні. Про це повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності у комунальному підприємстві«Голопристанська центральна районна лікарня». Фахівці виявили факти завищення вартості виконаних робіт з ремонту будівель та приміщень лікарні, амбулаторій, фельдшерських пунктів, розташованих у населених пунктах Голопристанського району. Внаслідок чого підрядні організації завищили вартість виконаних робіт на суму більш ніж 700 тис. грн.
Найтиповіші порушення, які виявляють ревізори під час контрольних заходів в закладах охорони здоров’я, є недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці. Зокрема, лікарнею зайво нарахована і виплачена працівникам премія, відпускні та індексація заробітної плати на загальну суму 250,2 тис. грн.
До того ж лікарнею допущені порушення з харчування хворих. Так, закуповувались продукти, які не було передбачено переліком дозволених харчових продуктів, що призвело до незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 76,3 тис. грн.
За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення.
До установи направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.
Про результати ревізії поінформовано Голопристанську районну раду, Управління захисту економіки у Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Департамент охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації.
Матеріали ревізії передано до Новокаховської місцевої прокуратури.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: