Херсон °C

На Херсонщині з’явиться спорткомплекс для підготовки спортсменів-олімпійців

Общество, Спорт
0
Це передбачає підписаний 27 березня в Херсоні чотиристоронній Меморандум про співпрацю з будівництва та модернізації спортивної інфраструктури у форматі державно-приватного партнерства, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Відновлення спортивної інфраструктури – це першочергове завдання, яке стоїть перед Міністерством молоді і спорту, адже без відповідної спортивної бази не буде і спортивних результатів. Але бюджетних коштів на це не вистачить – мова йде про десятки мільярдів гривень. Тому ми вдячні нашим соціально відповідальним партнерам, які виявили зацікавлення цією справою”, - зазначив під час підписання Меморандуму міністр молоді і спорту Ігор Жданов.
Сторони підписання Меморандуму – Міністерство молоді та спорту в особі міністра Ігоря Жданова, Федерація легкої атлетики в особі її генсека Михайла Мєдвєдя, Херсонська ОДА в особі голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва та ТОВ «Прибрежний» в особі директора Ігоря Панфьорова. Як розповів під час презентації інвестор – голова правління Механічного заводу (Херсон) Андрій Путілов, під час будівництва будуть витрачені виключно кредитні та власні ресурси, жодної бюджетної гривні залучено не буде. Комплекс має з’явитися на базі спортивно-оздоровчого табору "Прибережний" у Лазурному Скадовського району. Зокрема, інвестор обіцяє у 2018 році ввести в експлуатацію кілька об’єктів, які відповідають усім європейським стандартам. Передусім, це спортивне ядро: легкоатлетична доріжка на 4 смуги та спринтерська доріжка на 6 смуг; 2 сектори ігрових багатофункціональних майданчиків для гри у баскетбол та волейбол, сектори для стрибків (у тому числі – і для потрійного), футбольне поле зі штучним покриттям, яке дозволить тренуватися за будь-якої погоди. Підписання Меморандуму відбулося в межах державної програми підтримки і розвитку фізкультури і спорту на період до 2020 року. Вартість спорудження спортивної інфраструктури – 20 мільйонів гривень. Також планують залучити кошти інвесторів із Західної Європи та США на продовження реконструкції території "Прибережного”, щоб привести умови проживання, супутню інфраструктуру до європейського рівня. Очікується, що перші спортсмени зможуть займатися уже влітку. А в цілому планується, що "Прибережний” стане тренувальною базою для легкоатлетичної збірної України під час підготовки до Олімпіади 2020 року. 

На Херсонщині з’явиться спорткомплекс для підготовки спортсменів-олімпійців

 

На Херсонщині з’явиться спорткомплекс для підготовки спортсменів-олімпійців

 

На Херсонщині з’явиться спорткомплекс для підготовки спортсменів-олімпійців

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: