Херсон °C

Валерій Літвін: «Тренуватися у таких великих спортсменів – це честь»

Новости » Общество
0

Валерій Літвін: «Тренуватися у таких великих спортсменів – це честь»В Херсоні, 1 квітня, в Вербну неділю, пройшло головне спортивне свято міста — Х ювілейний Чемпіонат з кіокушин карате на «Кубок Новичка».

Свято сили, мужності та справжнього бойового мистецтва пройшло у спортивній залі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Участь у турнірі взяли понад двісті хлопчиків та дівчаток, які вперше прийшли випробувати свої сили, як юні бійці.

Не відступаючи своїх добрих традицій, спортивний турнір відбувся за підтримки громадської організації «Єдиний Щит».

Голова ГО «Єдиний Щит» Валерій Літвінпривітав учасників Чемпіонату, тренерів, суддів, батьків та гостей з Вербною неділею та побажав усім здоров’я, миру, благополуччя, достатку і радості. А маленьким спортсменам побажав гідно виступити та проявити себе у змаганнях.

- Я бажаю маленьким спортсменам справедливої перемоги. Для багатьох дітлахів сьогоднішні змагання стануть стимулом для вищих спортивних досягнень. А батькам хочу сказати одне, ви зробили правильний вибір, вибравши саме цей вид спорту для своїх дітей. Адже тренуватися у таких великий спортсменів як Сергій Всеволодов і його команди — це велика честь. Бажаю усім успіхів, - зазначив Валерій Літвін.

З нагоди ювілейного Чемпіонату суддям та тренерам В.Літвін вручив почесні відзнаки громадської організації «Єдиний Щит».

Вокальний ансамбль «Дженерал Войс» привітав учасників та гостей свята музичним подарунком.

Турнір пройшов на вищому рівні. Усі юні учасники порадували гостей свята видовищними бойовими поєдинками на татамі та проявили високу майстерність і справжню жагу до перемоги.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: