Херсон °C

Громади області заохочують селян декларувати доходи

Новости » Общество
0
Музиківська сільська та Білозерська селищна ОТГ на Херсонщині спільно з регіональними підрозділами ДФС запровадили інформаційно-просвітницький проект під час кампанії декларування доходів громадян, аби за рахунок цього максимально наростити надходження до місцевих бюджетів. Про це повідомляє Децентралізаційний марафон у Фейсбук.
Таким чином скоординовані спільні зусилля для проведення якісної інформаційно-просвітницької роботи. Тут визнають, що для збільшення податкового ресурсу місцевих громад, потрібно залучати до оподаткування доходи громадян від продажу сільськогосподарської продукції, від надання в оренду земельних ділянок та паїв, а також доходи від послуг з обробки сільськогосподарських земель власними транспортними засобами та інші. Розглядаються резерви фінансової спроможності місцевих громад завдяки активному залученню селян до сплати місцевих податків та зборів - плати за землю, податку на нерухоме майно, транспортного та єдиного податків.
- Сьогодні ці кошти вкрай потрібні для проведення якісних реформ у сфері охорони здоров'я, освіти, соціальних послуг, енергоефективності, нарощуванні внутрішніх резервів територіальних громад, - підкреслює у цьому зв`язку регіональний консультант Асоціації міст України з бюджетних питань Юрій Гаврилюк.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: