Херсон °C

У Станіславській громаді пенсіонерів консультуватимуть по Skype

Новости » Общество
0
Станіславська сільська об'єднана територіальна громада звернулась до жителів сіл Софіївки, Широкої Балки та Станіслава, яких цікавлять питання пенсійного забезпечення. Як повідомляється на сторінці Фейсбук громади, тепер мешканцям вказаних сіл не треба їздити до районного центру з цих питань.
«Тепер для вирішення будь-яких питань з Пенсійним фондом вам не потрібно їхати до районного відділення. Отримати консультацію або поспілкуватись зі спеціалістом Пенсійного фонду ви можете в Станіславські сільській раді в будь-який робочий день по скайп-зв'язку, так би мовити "tet-a-tet". Передати потрібні документи до Пенсійного фонду можна через спеціаліста сільської ради. Незабаром такий зв'язок буде налагоджено і в примішенні сільської ради в селі Широка Балка.
Додатково нагадуємо, що кожної другої середи місяця в приміщенні сільської ради проводить прийом громадян спеціаліст Пенсійного фонду: з 9:00 до 12:00 - в Станіславі; з 12:00 до 14:00 - в Широкій Балці; з 14:00 до 16:00 - в Софіївці», - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: