Херсон °C

У Херсоні відкриється виставка фотографій з життя об’єднаних громад

Новости » Общество
0
У середу, 18 квітня, о 9:30, у будівлі Херсонської обласної державної адміністрації (адреса: площа Свободи, 1) відбудеться відкриття виставки «Обличчя нових громад». Даний проект створено Українським кризовим медіа-центром в рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Участь у заході візьме керівник програми USAID DOBRE Беррі Рід, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій, голова об’єднаної територіальної громади Асканія-Нова Віталій Свінціцький, голова Музиківської об’єднаної територіальної громади та голова «Асоціації об’єднаних територіальних громад Херсонщини» Олександр Лейбзон.
Ця виставка про дієвих і активних людей, які живуть та працюють у об’єднаних громадах України. На фото зображені жителі сіл і містечок: вчителі, лікарі, спортсмени, представники бізнесу та влади, люди різного віку, котрі спільними зусиллями змінюють життя своїх громад на краще.
За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА, 45 фотографій, представлені на виставці, зроблені у громадах Херсонської, Дніпропетровської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Харківської та Кіровоградської областей відомими фотографами Владиславом Соделем та Анастасією Сіроткіною. Фото вже експонувалась у Верховній Раді, Будинку Уряду, а тепер мандрують регіонами України.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: